hooaeg | spordiala | tüüp | võistlus | algus | lõpp | koht |
| | |
2024 | Võrkpall | EK | EK. MEHED. 17. CEV CUP | 23.10.2023 | 19.03.2024 | |
2024 | Võrkpall | EK | EK. NAISED. 17. CEV CUP | 07.11.2023 | 20.03.2024 | |
2024 | Skeleton | MK | 38. MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 17.11.2023 | 21.03.2024 | |
2024 | Mäesuusatamine | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 19.03.2024 | 21.03.2024 | Pozza di Fassa (Itaalia) |
2024 | Mäesuusatamine | MK | 58. MEESTE MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 18.11.2023 | 22.03.2024 | |
2024 | Mäesuusatamine | EK | EUROOPA KARIKAVÕISTLUSED | 07.12.2023 | 22.03.2024 | |
2024 | Mäesuusatamine | MK | 58. NAISTE MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 28.10.2023 | 23.03.2024 | |
2024 | Bobisõit | MK | 40. MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 17.11.2023 | 23.03.2024 | |
2024 | Laskesuusatamine | EMV | 62. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 28.12.2023 | 23.03.2024 | Otepää, Haanja |
2024 | Murdmaasuusatamine | EMV | 96. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 30.12.2023 | 23.03.2024 | Jõulumäe, Otepää, Haanja |
2024 | Murdmaasuusatamine | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED | 30.12.2023 | 23.03.2024 | Jõulumäe, Otepää, Haanja |
2024 | Kahevõistlus | EMV | 80. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 18.02.2024 | 23.03.2024 | Otepää |
2024 | Suusahüpped | EMV | 79. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 18.02.2024 | 23.03.2024 | Otepää |
2024 | Piljard(Snuuker) | EM | 33. EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED (EBSA) | 11.03.2024 | 23.03.2024 | Sarajevo (Bosnia ja Hertsegoviina) |
2024 | Purjetamine | EM | EUROOPA JUUNIORIDE MEISTRIVÕISTLUSED. KLASS ILCA 6 (U-21) | 16.03.2024 | 23.03.2024 | Pollensa (Hispaania) |
2024 | Purjetamine | EM | EUROOPA JUUNIORIDE MEISTRIVÕISTLUSED. KLASS ILCA 7 (U-21 JA U-19) | 16.03.2024 | 23.03.2024 | Pollensa (Hispaania) |
2024 | Iluuisutamine | MM | 113. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 20.03.2024 | 23.03.2024 | Montreal (Kanada) |
2024 | Vehklemine | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED EPEES 2023/2024. MEHED. 4. ETAPP | 22.03.2024 | 23.03.2024 | Tbilisi (Gruusia) |
2024 | Vehklemine | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED EPEES 2023/2024. NAISED. 4. ETAPP | 22.03.2024 | 23.03.2024 | Nanjing (Hiina) |
2024 | Karate | EMV | EESTI JUUNIORIDE, KADETTIDE JA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED | 23.03.2024 | 23.03.2024 | Tartu |
2024 | Karate | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 23.03.2024 | 23.03.2024 | Tartu |
2024 | Karate | EMV | EESTI VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED | 23.03.2024 | 23.03.2024 | Tartu |
2024 | Rulluisutamine(Rull-iluuisutamine) | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED RÜHMAKAVADES | 23.03.2024 | 23.03.2024 | Viimsi |
2024 | Vigursuusatamine | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED 2023 / 2024 | 20.10.2023 | 24.03.2024 | |
2024 | Lumelauasõit | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED 2023 / 2024 | 21.10.2023 | 24.03.2024 | |
2024 | Suusahüpped | MK | 45. MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 24.11.2023 | 24.03.2024 | |
2024 | Käsipall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. D-KLASS. TÜDRUKUD | 20.01.2024 | 24.03.2024 | Tapa |
2024 | Mäesuusatamine | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED | 27.01.2024 | 24.03.2024 | Kiviõli, Pyhä (Soome), Kütiorg, Kuutsemäe |
2024 | Ratsasport(Kolmevõistlus) | EMV | EESTI SISEMEISTRIVÕISTLUSED KOLMEVÕISTLUSES | 09.03.2024 | 24.03.2024 | Tartu |
2024 | Kurling | MM | 46. NAISTE MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 16.03.2024 | 24.03.2024 | Sydney (Kanada) |
2024 | Jalgpall | EM | 15. EUROOPA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. NEIUD U-17. VALIKTURNIIR. 2. RING | 18.03.2024 | 24.03.2024 | Almatõ, Talgar (Kasahstan) |
2024 | Suusahüpped | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. PLANICA ETAPP | 21.03.2024 | 24.03.2024 | Planica (Sloveenia) |
2024 | Võrkpall(Rannavõrkpall) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. CHALLENGE. RECIFE ETAPP | 21.03.2024 | 24.03.2024 | Recife (Brasiilia) |
2024 | Allveesport(Kiirusalad) | MK | 18. MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. LIGNANO SABBIADORO ETAPP | 22.03.2024 | 24.03.2024 | Lignano Sabbiadoro (Itaalia) |
2024 | Judo | MK | MAAILMA SUPERKARIKAVÕISTLUSED. TBILISI ETAPP | 22.03.2024 | 24.03.2024 | Tbilisi (Gruusia) |
2024 | Kardisport | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED (KLASSID OK & OK-JUNIOR). 1. ETAPP | 22.03.2024 | 24.03.2024 | Valencia (Hispaania) |
2024 | Veemootorisport(Jetisport) | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. VIETNAMI ETAPP | 22.03.2024 | 24.03.2024 | Binh Dinh (Vietnam) |
2024 | Võimlemine(Iluvõimlemine) | MK | MK 2024. WORLD CUP. PALAIO FALIRO | 22.03.2024 | 24.03.2024 | Palaio Faliro (Kreeka) |
2024 | Lauatennis | EMV | 86. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 23.03.2024 | 24.03.2024 | Tallinn |
2024 | Mootorrattasport(Enduro) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED. ITAALIA ETAPP | 23.03.2024 | 24.03.2024 | Castiglion Fiorentino (Itaalia) |
2024 | Jalgpall | EKV | 16. EESTI NAISTE SUPERKARIKAS 2024 | 24.03.2024 | 24.03.2024 | Tallinn |
2024 | Lennuketta sport(Ultimate frisbee) | EMV | EESTI MEESTE SISEMEISTRIVÕISTLUSED | 24.03.2024 | 24.03.2024 | Lähte |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | MM | 68. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED MXGP JA MX2 KLASSIS. HISPAANIA ETAPP | 24.03.2024 | 24.03.2024 | Arroyomolinos (Hispaania) |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED 250 CM³ KLASSIS. HISPAANIA ETAPP | 24.03.2024 | 24.03.2024 | Arroyomolinos (Hispaania) |
2024 | Triatlon | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. HONG KONGI ETAPP | 24.03.2024 | 24.03.2024 | Hong Kong (Hongkong) |
2024 | Vehklemine | MK | NAISKONDLIKUD MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED EPEES 2024. 4. ETAPP | 24.03.2024 | 24.03.2024 | Nanjing (Hiina) |
2024 | Vehklemine | MK | MEESKONDLIKUD MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED EPEES 2024. 4. ETAPP | 24.03.2024 | 24.03.2024 | Tbilisi (Gruusia) |
2024 | Jalgpall | EM | 17. MEESTE EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED. PLAY-OFF | 21.03.2024 | 26.03.2024 | Cardiff, Varssavi (Wales, Poola) |
2024 | Jäähoki | MM | 24. NAISTE MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 24.03.2024 | 29.03.2024 | Kohtla-Järve |
2024 | Jalgpall(Saalijalgpall) | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED. MEHED | 20.10.2023 | 30.03.2024 | |
2024 | Purjetamine | EM | EUROOPA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. KLASS ZOOM 8 | 27.03.2024 | 30.03.2024 | Wunstorf (Saksamaa) |
2024 | Jõutõstmine | EMV | 23. EESTI VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED | 29.03.2024 | 30.03.2024 | Tallinn |
2024 | Jõutõstmine | EMV | 32. EESTI JUUNIORIDE MEISTRIVÕISTLUSED | 29.03.2024 | 30.03.2024 | Tallinn |
2024 | Jõutõstmine | EMV | 18. EESTI JUUNIORIDE JA NOORTE VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED | 29.03.2024 | 30.03.2024 | Tallinn |
2024 | Jõutõstmine | EMV | 30. EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED | 29.03.2024 | 30.03.2024 | Tallinn |
2024 | Jõutõstmine | EMV | 45. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 29.03.2024 | 30.03.2024 | Tallinn |
2024 | Kergejõustik | MM | 45. MURDMAAJOOKSU MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 30.03.2024 | 30.03.2024 | Belgrad (Serbia) |
2024 | Käsipall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. B2-KLASS. NOORMEHED | 01.12.2023 | 31.03.2024 | Aruküla, Põlva |
2024 | Purjetamine(Purisuusatamine) | EMV | EESTI LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED TALISURFIS. KIIRUSSÕIT | 01.12.2023 | 31.03.2024 | |
2024 | Käsipall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. B2-KLASS. NEIUD | 13.01.2024 | 31.03.2024 | Tapa |
2024 | Squash | EM | 39. EUROOPA JUUNIORIDE MEISTRIVÕISTLUSED | 23.03.2024 | 31.03.2024 | Bukarest (Rumeenia) |
2024 | Veeremängud(Bowling) | EM | 36. EUROOPA JUUNIORIDE MEISTRIVÕISTLUSED | 23.03.2024 | 31.03.2024 | Helsingi (Soome) |
2024 | Autosport(Autoralli) | MM | 11. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. RALLY3. 71. SAFARI RALLI | 28.03.2024 | 31.03.2024 | Nairobi (Keenia) |
2024 | Autosport(Autoralli) | MM | 12. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. RALLY2. 71. SAFARI RALLI | 28.03.2024 | 31.03.2024 | Nairobi (Keenia) |
2024 | Autosport(Autoralli) | MM | 52. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. RALLY1. 71. SAFARI RALLI | 28.03.2024 | 31.03.2024 | Nairobi (Keenia) |
2024 | Võrkpall(Rannavõrkpall) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. CHALLENGE. SAQUAREMA ETAPP | 28.03.2024 | 31.03.2024 | Saquarema (Brasiilia) |
2024 | Judo | MK | MAAILMA SUPERKARIKAVÕISTLUSED. ANTALYA ETAPP | 29.03.2024 | 31.03.2024 | Antalya (Türgi) |
2024 | Veemootorisport | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED F-1 KLASSIS. VIETNAMI ETAPP | 29.03.2024 | 31.03.2024 | Binh Dinh (Vietnam) |
2024 | Allveesport(Kiirusalad) | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED | 30.03.2024 | 31.03.2024 | Tallinn |
2024 | Võrkpall | EMV | EESTI JUUNIORIDE MEISTRIVÕISTLUSED. NOORMEHED JA NEIUD U-20 | 30.03.2024 | 31.03.2024 | Tallinn |
2024 | Automudelisport(Raadiomudelid) | EMV | EESTI TALVISED OFFROAD MEISTRIVÕISTLUSED | 21.10.2023 | 06.04.2024 | Väike-Maarja, Saue, Paide |
2024 | Judo | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. VARADERO ETAPP | 05.04.2024 | 06.04.2024 | Varadero (Kuuba) |
2024 | Maadlus(Vabamaadlus) | EMV | EESTI KADETTIDE MEISTRIVÕISTLUSED | 06.04.2024 | 06.04.2024 | Türi |
2024 | Maadlus(Naistemaadlus) | EMV | 21. EESTI KADETTIDE MEISTRIVÕISTLUSED | 06.04.2024 | 06.04.2024 | Türi |
2024 | Maadlus(Kreeka-rooma maadlus) | EMV | 50. EESTI KADETTIDE MEISTRIVÕISTLUSED | 06.04.2024 | 06.04.2024 | Türi |
2024 | Käsipall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. A-KLASS. NOORMEHED | 26.01.2024 | 07.04.2024 | Kehra, Viljandi |
2024 | Lumelauasõit | MM | JUUNIORIDE MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 22.03.2024 | 07.04.2024 | Lachtal (Austria), Livigno (Itaalia), Gudauri (Gruusia) |
2024 | Kurling | MM | 65. MEESTE MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 30.03.2024 | 07.04.2024 | Schaffhausen (Šveits) |
2024 | Võimlemine(Trampoliinvõimlemine) | EM | 29. EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED | 03.04.2024 | 07.04.2024 | Guimaraes (Portugal) |
2024 | Jahipraktiline laskmine | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED. Sporting | 04.04.2024 | 07.04.2024 | Malaga (Hispaania) |
2024 | Kardisport | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED (KLASSID KZ JA KZ2). 1. ETAPP | 05.04.2024 | 07.04.2024 | Franciacorta (Itaalia) |
2024 | Male | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED. KUNI 10-AASTASED | 05.04.2024 | 07.04.2024 | Tallinn |
2024 | Mootorrattasport(Enduro) | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. 1. PORTUGALI ETAPP | 05.04.2024 | 07.04.2024 | Fafe (Portugal) |
2024 | Võrkpall | EM | 29. EUROOPA MEESJUUNIORIDE (U-20) MEISTRIVÕISTLUSED. 2. RING | 05.04.2024 | 07.04.2024 | Tallinn |
2024 | Judo | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. LUANDA ETAPP | 06.04.2024 | 07.04.2024 | Luanda (Angola) |
2024 | Sulgpall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED | 06.04.2024 | 07.04.2024 | Jüri |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | MM | 68. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED MXGP JA MX2 KLASSIS. SARDIINIA ETAPP | 07.04.2024 | 07.04.2024 | Riola Sardo (Itaalia) |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED 125 CM³ KLASSIS. SARDIINIA ETAPP | 07.04.2024 | 07.04.2024 | Riola Sardo (Itaalia) |
2024 | Male | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED. KUNI 16-AASTASED | 05.04.2024 | 08.04.2024 | Tallinn |
2024 | Võrkpall | EMV | 98. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 13.03.2024 | 09.04.2024 | |
2024 | Jalgpall | EM | 21. EUROOPA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. NEIUD U-19. 2. VALIKTURNIIR | 03.04.2024 | 09.04.2024 | Tbilisi (Gruusia) |
2024 | Korvpall | EK | EK. NAISED. 22. FIBA EUROCUP | 21.09.2023 | 10.04.2024 | |
2024 | Purjetamine | EM | EUROOPA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. KLASS ILCA 4 | 05.04.2024 | 12.04.2024 | Izola (Sloveenia) |
2024 | Jäähoki | EMV | 85. EESTI MEESTE MEISTRIVÕISTLUSED | 16.09.2023 | 13.04.2024 | |
2024 | Korvpall | EK | EK. NAISED. 28. FIBA EUROLEAGUE | 20.09.2023 | 14.04.2024 | |
2024 | Korvpall | BV | 5. EESTI - LÄTI MEESTE ÜHISLIIGA | 21.09.2023 | 14.04.2024 | |
2024 | Käsipall | BV | BALTI LIIGA | 23.09.2023 | 14.04.2024 | |
2024 | Indiaca | EMV | 25. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 25.11.2023 | 14.04.2024 | |
2024 | Vigursuusatamine | EK | EUROOPA KARIKAVÕISTLUSED 2023 / 2024 | 25.11.2023 | 14.04.2024 | |
2024 | Turniiribridž | EMV | 57. EESTI VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED | 10.02.2024 | 14.04.2024 | Rakvere, Tallinn |
2024 | Jäähoki | MM | 24. NAISTE MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 03.04.2024 | 14.04.2024 | Utica (USA) |
2024 | Poks | EM | 34. EUROOPA NOORTE (U-19) MEISTRIVÕISTLUSED | 04.04.2024 | 14.04.2024 | Poreč (Horvaatia) |
2024 | Sulgpall | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED | 08.04.2024 | 14.04.2024 | Saarbrücken (Saksamaa) |
2024 | Vigursuusatamine | MM | JUUNIORIDE MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 25.03.2024 | 15.04.2024 | Livigno ja Chiesa in Valmalenco (Itaalia), Idre (Rootsi) |
2024 | Korvpall | EK | EK. MEHED. 22. BKT EUROCUP | 03.10.2023 | 17.04.2024 | |
2024 | Vehklemine | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED EPEES. NAISJUUNIORID 2024 | 03.11.2023 | 17.04.2024 | |
2024 | Vehklemine | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED EPEES. MEESJUUNIORID 2024 | 04.11.2023 | 17.04.2024 | |
2026 | Jalgpall(Saalijalgpall) | EM | 13. EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED SAALIJALGPALLIS (FUTSAL). KVALIFIKATSIOONI EELRING | 08.04.2024 | 17.04.2024 | TBA (Küpros) |
2024 | Võrkpall | EMV | 97. EESTI NAISTE MEISTRIVÕISTLUSED | 30.09.2023 | 18.04.2024 | |
2024 | Korvpall | EMV | 96. EESTI NAISTE MEISTRIVÕISTLUSED | 27.09.2023 | 19.04.2024 | |
2024 | Ratsasport(Koolisõit) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED KOOLISÕIDUS 2023/2024 | 11.05.2023 | 20.04.2024 | Er-Riyadh (Saudi Araabia) |
2024 | Ratsasport(Takistussõit) | MK | 46. MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED TAKISTUSSÕIDUS 2023/2024 | 17.05.2023 | 20.04.2024 | Er-Riyadh (Saudi Araabia) |
2024 | Lumelauasõit | EK | EUROOPA KARIKAVÕISTLUSED 2023 / 2024 | 08.12.2023 | 20.04.2024 | |
2024 | Käsipall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. C2-KLASS. TÜTARLAPSED | 17.02.2024 | 21.04.2024 | Tapa |
2024 | Mootorrattasport(Lumekross) | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 09.03.2024 | 21.04.2024 | |
2024 | Korvpall | EK | EK. MEHED. 9. FIBA EUROPE CUP | 02.10.2023 | 24.04.2024 | |
2024 | Käsipall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. B-KLASS. NOORMEHED | 12.01.2024 | 28.04.2024 | Põlva, Viimsi |
2024 | Käsipall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. B-KLASS. NEIUD | 27.01.2024 | 28.04.2024 | Tapa, Kehra |
2024 | Lauatennis | EMV | EESTI VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED | 28.10.2023 | 04.05.2024 | |
2024 | Jalgpall(Saalijalgpall) | EK | 6. UEFA FUTSAL CHAMPIONS LEAGUE 2023/2024 | 23.08.2023 | 05.05.2024 | Jerevan (Armeenia) |
2024 | Käsipall | EMV | 67. EESTI MEESTE MEISTRIVÕISTLUSED | 06.09.2023 | 05.05.2024 | |
2024 | Võrkpall | EK | EK. NAISED. 25. CEV CHAMPIONS LEAGUE | 10.10.2023 | 05.05.2024 | |
2024 | Võrkpall | EK | EK. MEHED. 24. CEV CHAMPIONS LEAGUE | 24.10.2023 | 05.05.2024 | |
2024 | Kabe(Rahvusvaheline kabe) | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED | 03.02.2024 | 05.05.2024 | Tallinn |
2024 | Veeremängud(Sportkeegel) | EMV | 33. KLUBIDE EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 11.09.2023 | 06.05.2024 | Elva, Tartu, Peetri, Tallinn |
2024 | Käsipall | EK | EK. NAISED. 4. EHF EUROPEAN CUP | 07.10.2023 | 07.05.2024 | |
2024 | Käsipall | EK | EK. NAISED. 4. EHF EUROPEAN LEAGUE | 22.09.2023 | 12.05.2024 | Graz (Final Four) (Austria) |
2024 | Käsipall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. C-KLASS. TÜTARLAPSED | 09.03.2024 | 12.05.2024 | Tapa, Tabasalu |
2024 | Jalgpall | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED. NOORMEHED U-19. ELIITLIIGA MEISTRILIIGA | 06.01.2024 | 15.05.2024 | |
2024 | Korvpall | EK | EK-VÕISTLUSED. 8. FIBA CHAMPIONS LEAGUE | 24.09.2023 | 16.05.2024 | |
2024 | Käsipall | EMV | 65. EESTI NAISTE MEISTRIVÕISTLUSED | 10.01.2024 | 17.05.2024 | |
2024 | Vehklemine | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED EPEES 2023/2024. MEHED | 10.11.2023 | 18.05.2024 | |
2024 | Vehklemine | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED EPEES 2023/2024. NAISED | 10.11.2023 | 18.05.2024 | |
2024 | Vehklemine | MK | MEESKONDLIKUD MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED EPEES 2024 | 12.11.2023 | 19.05.2024 | |
2024 | Vehklemine | MK | NAISKONDLIKUD MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED EPEES 2024 | 12.11.2023 | 19.05.2024 | |
2024 | Käsipall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. D-KLASS. POISID | 20.01.2024 | 19.05.2024 | Viimsi, Viljandi, Põlva, Kehra |
2024 | Käsipall | EK | EK. MEHED. 4. EHF EUROPEAN LEAGUE | 26.08.2023 | 23.05.2024 | |
2024 | Jalgpall | EKV | EESTI KARIKAVÕISTLUSED 2023/2024. MEHED | 18.06.2023 | 25.05.2024 | |
2024 | Jalgpall | EKV | 18. EESTI KARIKAVÕISTLUSED 2024. NAISED | 25.07.2023 | 25.05.2024 | |
2024 | Jalgpall | EK | 15. UEFA WOMEN'S CHAMPIONS LEAGUE | 06.09.2023 | 25.05.2024 | Bilbao (Hispaania) |
2024 | Käsipall | EK | EK. MEHED. 4. EHF EUROPEAN CUP | 06.09.2023 | 26.05.2024 | |
2024 | Korvpall | EK | EK. MEHED. 24. ULEB EUROLEAGUE | 05.10.2023 | 26.05.2024 | Berliin (Final Four) (Saksamaa) |
2024 | Käsipall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. D2-KLASS. TÜDRUKUD | 10.02.2024 | 26.05.2024 | Vasalemma, Tapa |
2024 | Käsipall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. C-KLASS. POEGLAPSED | 16.02.2024 | 26.05.2024 | Põlva, Viimsi |
2024 | Käsipall | EK | EK. NAISED. 31. EHF CHAMPIONS LEAGUE | 09.09.2023 | 02.06.2024 | |
2024 | Käsipall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. D2-KLASS. POISID | 08.03.2024 | 02.06.2024 | Põlva, Viljandi |
2024 | Vehklemine | EK | EUROOPA KARIKAVÕISTLUSED EPEES. KUNI 23-AASTASED | 18.11.2023 | 04.06.2024 | |
2024 | Käsipall | EK | EK. MEHED. 31. EHF CHAMPIONS LEAGUE | 13.09.2023 | 09.06.2024 | |
2024 | Laskesport | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED ÕHK- JA TULIRELVADEST LASKMISES | 26.01.2024 | 09.06.2024 | |
2024 | Laskesport(Jahilaskmine) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 26.01.2024 | 19.06.2024 | |
2024 | Võimlemine(Iluvõimlemine) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES | 22.03.2024 | 23.06.2024 | |
2024 | Male(Kirimale) | MM | 33. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 20.11.2022 | 30.06.2024 | |
2024 | Kardisport | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED (KLASSID KZ JA KZ2) | 05.04.2024 | 07.07.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED NAISTE KLASSIS | 30.03.2024 | 14.07.2024 | |
2024 | Kardisport | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED (KLASSID OK & OK-JUNIOR) | 22.03.2024 | 04.08.2024 | |
2024 | Kardisport | EK | IAME EURO SERIES | 28.02.2024 | 25.08.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED 125 CM³ KLASSIS | 07.04.2024 | 25.08.2024 | |
2024 | Autosport(Rallisprint) | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED CROSSKARTIDE RALLISPRINDIS | 04.02.2024 | 31.08.2024 | |
2024 | Triatlon | EK | EUROOPA KARIKAVÕISTLUSED | 23.03.2024 | 31.08.2024 | |
2024 | Autosport(Autoralli) | MM | 24. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. RALLY3 JUNIOR KLASS | 15.02.2024 | 08.09.2024 | |
2024 | Laevamudelism(Raadiojuhitavad võidusõidumudelid) | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 01.03.2024 | 08.09.2024 | Narva, Viljandi, Tallinn |
2024 | Laevamudelism(Raadiojuhitavad koopiamudelid) | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 01.03.2024 | 08.09.2024 | Narva, Viljandi, Tallinn |
2024 | Laevamudelism(Basseinimudelid) | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED | 01.03.2024 | 08.09.2024 | Narva, Viljandi, Tallinn |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED 250 CM³ KLASSIS | 24.03.2024 | 08.09.2024 | |
2024 | Kergejõustik | MK | WORLD COMBINED EVENTS TOUR | 27.01.2024 | 15.09.2024 | |
2024 | Laevamudelism(Stendimudelid) | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 01.03.2024 | 15.09.2024 | Narva, Tallinn |
2024 | Mootorrattasport(Enduro) | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 05.04.2024 | 15.09.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Enduro) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 05.04.2024 | 15.09.2024 | |
2024 | Kabe(Vene kabe) | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED | 18.02.2024 | 29.09.2024 | Tallinn, Elva |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | MM | 68. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED MXGP JA MX2 KLASSIS | 10.03.2024 | 29.09.2024 | |
2024 | Triatlon | EK | EUROOPA JUUNIORIDE KARIKAVÕISTLUSED | 24.03.2024 | 29.09.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Ringrajasõit) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED NAISTE KLASSIS | 05.04.2024 | 29.09.2024 | |
2024 | Mudellend(Raketimudelid) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 01.03.2024 | 06.10.2024 | |
2024 | Autosport(Autoralli) | EMV | 66. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED AUTORALLIS | 19.01.2024 | 12.10.2024 | |
2024 | Jalgpall | EMV | 32. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED. NAISED | 29.03.2024 | 12.10.2024 | Põlva, Saku, Tabasalu, Tallinn, Tartu, Viimsi |
2025 | Jalgpall | EM | 25. EUROOPA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. NOORMEHED U-21. VALIKTURNIIR | 20.06.2023 | 15.10.2024 | |
2024 | Autosport(Autoralli) | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED AUTORALLIS | 17.02.2024 | 19.10.2024 | |
2024 | Allveesport(Kiirusalad) | MK | 18. MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 23.02.2024 | 20.10.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Ringrajasõit) | MM | 37. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. SUPERBIKE | 23.02.2024 | 20.10.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Ringrajasõit) | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED SUPERSPORT KLASSIS | 23.02.2024 | 20.10.2024 | |
2024 | Triatlon | MM | 36. OLÜMPIADISTANTSI MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. KARIKASARI | 25.02.2024 | 20.10.2024 | |
2024 | Võimlemine(Rühmvõimlemine) | MK | 19. MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 16.03.2024 | 20.10.2024 | Espoo, Budapest, SPA, Hongkong |
2024 | Mootorrattasport(Ringrajasõit) | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED SSP300 KLASSIS | 22.03.2024 | 20.10.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Enduro) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED | 23.03.2024 | 03.11.2024 | |
2024 | Jalgpall | EMV | 104. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED. MEHED | 01.03.2024 | 09.11.2024 | Kuressaare, Narva, Paide, Pärnu, Tallinn, Tartu |
2024 | Triatlon | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 24.02.2024 | 10.11.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Ringrajasõit) | MM | 76. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 10.03.2024 | 17.11.2024 | |
2024 | Autosport(Autoralli) | MM | 11. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. RALLY3 | 25.01.2024 | 24.11.2024 | |
2024 | Autosport(Autoralli) | MM | 12. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. RALLY2 | 25.01.2024 | 24.11.2024 | |
2024 | Autosport(Autoralli) | MM | 52. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. RALLY1 | 25.01.2024 | 24.11.2024 | |
2024 | Judo | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 10.02.2024 | 24.11.2024 | |
2024 | Veemootorisport(Jetisport) | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 22.03.2024 | 24.11.2024 | |
2024 | Võrkpall(Rannavõrkpall) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 28.02.2024 | 07.12.2024 | Doha (Katar) |
2024 | Autosport(Ringrajasõit) | MM | 75. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. F1 KLASS | 02.03.2024 | 08.12.2024 | |
2024 | Tantsusport | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED | 30.03.2024 | 14.12.2024 | |
2024 | Mudellend(Vabalend) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 10.02.2024 | 27.12.2024 | |
2024 | Judo | MK | MAAILMA SUPERKARIKAVÕISTLUSED | 02.02.2024 | 30.12.2024 | |
2024 | Male(Kirimale) | EM | 11. EUROOPA VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED | 01.01.2020 | 31.12.2024 | |
2024 | Male(Kirimale) | MM | 22. KIRIMALEOLÜMPIA FINAALTURNIIR | 01.01.2022 | 31.12.2024 | |
2024 | Veemootorisport | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED F-1 KLASSIS | 01.03.2024 | 31.12.2024 | |
2024 | Purjetamine | EK | EUROOPA KARIKAVÕISTLUSED ILCA KLASSIDES | 07.03.2024 | 31.12.2024 | |
2025 | Korvpall | EM | 40. NAISTE EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED. VALIKTURNIIRI D-ALAGRUPP | 09.11.2023 | 09.02.2025 | |
2025 | Korvpall | EM | 42. MEESTE EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED. VALIKTURNIIR. H-ALAGRUPP | 23.02.2024 | 24.02.2025 | |