hooaeg | spordiala | tüüp | võistlus | algus | lõpp | koht |
| | |
2024 | Jõutõstmine | EM | 38. EUROOPA JUUNIORIDE JA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED | 07.05.2024 | 09.05.2024 | Hamm (Luksemburg) |
2024 | Korvpall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. U-13. POISID | 07.10.2023 | 10.05.2024 | |
2024 | Laskesport(Jahilaskmine) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. BAKUU ETAPP | 04.05.2024 | 10.05.2024 | Bakuu (Aserbaidžaan) |
2024 | Sambo | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED | 09.05.2024 | 10.05.2024 | Novi Sad (Serbia) |
2024 | Korvpall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. U-16. POEGLAPSED | 16.09.2023 | 11.05.2024 | |
2024 | Korvpall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. U-16. TÜTARLAPSED | 23.09.2023 | 11.05.2024 | |
2024 | Laskesport | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. BAKUU ETAPP | 02.05.2024 | 11.05.2024 | Bakuu (Aserbaidžaan) |
2024 | Veeremängud(Bowling) | EMV | 26. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 03.05.2024 | 11.05.2024 | Tallinn |
2025 | Käsipall | MM | 29. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. EUROOPA VALIKTURNIIRI FINAALRING | 08.05.2024 | 11.05.2024 | Reykjavik, Tallinn (Island, Eesti) |
2024 | Autosport(Ringrajasõit) | MM | 10. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. VORMEL E KLASS. 9. ETAPP | 11.05.2024 | 11.05.2024 | Berliin (Saksamaa) |
2024 | Kabe(Rahvusvaheline kabe) | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED VÄLKKABES | 11.05.2024 | 11.05.2024 | Tallinn |
2024 | Orienteerumine | EMV | 22. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED SPRINDIS | 11.05.2024 | 11.05.2024 | Haapsalu |
2024 | Triatlon | MM | 36. OLÜMPIADISTANTSI MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. KARIKASARI. YOKOHAMA ETAPP | 11.05.2024 | 11.05.2024 | Yokohama (Jaapan) |
2024 | Veemootorisport | MM | KESTVUSSÕIDU MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. 1. ETAPP | 11.05.2024 | 11.05.2024 | Mons (Belgia) |
2024 | Võimlemine(Akrobaatiline võimlemine) | EMV | 6. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED AKROBAATILISES RÜHMVÕIMLEMISES (TEAMGYM) | 11.05.2024 | 11.05.2024 | Tartu |
2024 | Käsipall | EK | EK. NAISED. 4. EHF EUROPEAN LEAGUE | 22.09.2023 | 12.05.2024 | Graz (Final Four) (Austria) |
2024 | Käsipall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. C-KLASS. TÜTARLAPSED | 09.03.2024 | 12.05.2024 | Tapa, Tabasalu |
2024 | Võrkpall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED B-KLASSIS | 20.04.2024 | 12.05.2024 | Jüri / Rakvere |
2024 | Purjetamine | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED. KLASS 470 OPEN | 04.05.2024 | 12.05.2024 | Cannes (Prantsusmaa) |
2024 | Purjetamine | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. KLASS NACRA 17 | 07.05.2024 | 12.05.2024 | La Grande Motte (Prantsusmaa) |
2024 | Purjetamine | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED. KLASSID 49ER JA 49ERFX | 07.05.2024 | 12.05.2024 | La Grande Motte (Prantsusmaa) |
2024 | Jalgrattasport(Kross) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED MAASTIKUSÕIDUS | 08.05.2024 | 12.05.2024 | Cheile Gradistei (Rumeenia) |
2024 | Karate | EM | 59. EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED | 08.05.2024 | 12.05.2024 | Zadar (Horvaatia) |
2024 | Orienteerumine(Täpsusorienteerumine) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED | 08.05.2024 | 12.05.2024 | Turu (Soome) |
2024 | Saalihoki | MM | 11. NAISJUUNIORIDE (U-19) MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 08.05.2024 | 12.05.2024 | Lahti (Soome) |
2024 | Vibusport | EM | 28. EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED | 08.05.2024 | 12.05.2024 | Essen (Saksamaa) |
2024 | Autosport(Autoralli) | MM | 11. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. RALLY3. 57. PORTUGALI RALLI | 09.05.2024 | 12.05.2024 | Matosinhos (Portugal) |
2024 | Autosport(Autoralli) | MM | 12. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. RALLY2. 57. PORTUGALI RALLI | 09.05.2024 | 12.05.2024 | Matosinhos (Portugal) |
2024 | Autosport(Autoralli) | MM | 52. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. RALLY1. 57. PORTUGALI RALLI | 09.05.2024 | 12.05.2024 | Matosinhos (Portugal) |
2024 | Jahipraktiline laskmine | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED. Compak Sporting | 09.05.2024 | 12.05.2024 | Porto (Portugal) |
2024 | Squash | EM | 31. EUROOPA NOORTE VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED | 09.05.2024 | 12.05.2024 | Porto (Portugal) |
2024 | Taekwondo (WT) | EM | 26. EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED | 09.05.2024 | 12.05.2024 | Belgrad (Serbia) |
2024 | Võrkpall(Rannavõrkpall) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. FUTURES. MADRIDI ETAPP | 09.05.2024 | 12.05.2024 | Madrid (Hispaania) |
2024 | Aerutamine | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. 1. ETAPP | 10.05.2024 | 12.05.2024 | Szeged (Ungari) |
2024 | Judo | MK | MAAILMA SUPERKARIKAVÕISTLUSED. BARÕSÕ ETAPP | 10.05.2024 | 12.05.2024 | Astana (Kasahstan) |
2024 | Jõutõstmine | EM | 46. MEESTE EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED | 10.05.2024 | 12.05.2024 | Hamm (Luksemburg) |
2024 | Jõutõstmine | EM | 41. NAISTE EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED | 10.05.2024 | 12.05.2024 | Hamm (Luksemburg) |
2024 | Laskesport | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED TULIRELVADEST LASKMISES | 11.05.2024 | 12.05.2024 | Elva |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED QUAD-KLASSIS. HOLLANDI ETAPP | 11.05.2024 | 12.05.2024 | Heerde (Holland) |
2024 | Saalihoki(3×3 saalihoki) | MM | 1. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED 3x3 SAALIHOKIS | 11.05.2024 | 12.05.2024 | Lahti |
2024 | Sambo | EM | EUROOPA JUUNIORIDE JA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED | 11.05.2024 | 12.05.2024 | Novi Sad (Serbia) |
2024 | Autosport(Ringrajasõit) | MM | 10. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. VORMEL E KLASS. 10. ETAPP | 12.05.2024 | 12.05.2024 | Berliin (Saksamaa) |
2024 | Kabe(Rahvusvaheline kabe) | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED KIIRKABES | 12.05.2024 | 12.05.2024 | Tallinn |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | MM | 44. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED KÜLGVANKRIGA MOOTORRATASTE KLASSIS. HOLLANDI ETAPP | 12.05.2024 | 12.05.2024 | Heerde (Holland) |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | MM | 68. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED MXGP JA MX2 KLASSIS. GALICIA ETAPP | 12.05.2024 | 12.05.2024 | Lugo (Hispaania) |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED 125 CM³ KLASSIS. GALICIA ETAPP | 12.05.2024 | 12.05.2024 | Lugo (Hispaania) |
2024 | Orienteerumine | EMV | 11. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED SEGATEATESPRINDIS | 12.05.2024 | 12.05.2024 | Haapsalu |
2024 | Veemootorisport | MM | KESTVUSSÕIDU MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. 2. ETAPP | 12.05.2024 | 12.05.2024 | Mons (Belgia) |
2024 | Moodne viievõistlus | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. SOFIA ETAPP | 08.05.2024 | 13.05.2024 | Sofia (Bulgaaria) |
2024 | Veeremängud(Sportkeegel) | EMV | 33. KLUBIDE EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 11.09.2023 | 14.05.2024 | Elva, Tartu, Peetri, Tallinn |
2024 | Maadlus(Vabamaadlus) | EM | 7. EUROOPA U-15 MEISTRIVÕISTLUSED | 15.05.2024 | 16.05.2024 | Loutraki (Kreeka) |
2024 | Squash | MM | 45. MEESTE MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 09.05.2024 | 17.05.2024 | Kairo (Egiptus) |
2024 | Squash | MM | 38. NAISTE MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 09.05.2024 | 17.05.2024 | Kairo (Egiptus) |
2024 | Maadlus(Naistemaadlus) | EM | 7. EUROOPA U-15 MEISTRIVÕISTLUSED | 16.05.2024 | 17.05.2024 | Loutraki (Kreeka) |
2024 | Jalgpall | EM | 15. EUROOPA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. NEIUD U-17 | 05.05.2024 | 18.05.2024 | Lund, Malmö (Rootsi) |
2025 | Ratsasport(Koolisõit) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED KOOLISÕIDUS 2024/2025. KESK-EUROOPA LIIGA. PILISJASZFALU ETAPP | 14.05.2024 | 18.05.2024 | Pilisjaszfalu (Ungari) |
2024 | Ujumine | EMV | EESTI JUUNIORIDE MEISTRIVÕISTLUSED | 16.05.2024 | 18.05.2024 | Tallinn |
2024 | Ujumine | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED | 16.05.2024 | 18.05.2024 | Tallinn |
2024 | Jalgrattasport(BMX) | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 17.05.2024 | 18.05.2024 | Rock Hill (USA) |
2024 | Maadlus(Kreeka-rooma maadlus) | EM | 7. EUROOPA U-15 MEISTRIVÕISTLUSED | 17.05.2024 | 18.05.2024 | Loutraki (Kreeka) |
2024 | Vehklemine | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED EPEES 2023/2024. MEHED. 5. ETAPP | 17.05.2024 | 18.05.2024 | Saint-Maur (Prantsusmaa) |
2024 | Vehklemine | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED EPEES 2023/2024. NAISED. 5. ETAPP | 17.05.2024 | 18.05.2024 | Fujairah (Araabia Ühendemiraadid) |
2024 | Jalgrattasport(Maanteesõit) | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED KRITEERIUMIS | 18.05.2024 | 18.05.2024 | Elva |
2024 | Vehklemine | EMV | EESTI D-KLASSI LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED EPEES | 18.05.2024 | 18.05.2024 | Saku |
2024 | Võimlemine(Trampoliinvõimlemine) | EMV | 12. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED BATUUDIHÜPETES | 18.05.2024 | 18.05.2024 | Tartu |
2024 | Käsipall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. D-KLASS. POISID | 20.01.2024 | 19.05.2024 | Viimsi, Viljandi, Põlva, Kehra |
2024 | Aerutamine(Kärestikuslaalom) | EM | 25. EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED | 16.05.2024 | 19.05.2024 | Ljubljana (Sloveenia) |
2024 | Võrkpall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED C-KLASSIS | 17.05.2024 | 19.05.2024 | Tallinn / Tartu |
2024 | Judo | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. GUAYAQUILI ETAPP | 18.05.2024 | 19.05.2024 | Guayaquil (Ecuador) |
2024 | Squash | EMV | EESTI JUUNIORIDE MEISTRIVÕISTLUSED | 18.05.2024 | 19.05.2024 | Tallinn |
2024 | Triatlon | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. SAMARKANDI ETAPP | 18.05.2024 | 19.05.2024 | Samarkand (Usbekistan) |
2024 | Triatlon | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. HUATULCO ETAPP | 18.05.2024 | 19.05.2024 | Huatulco (Mehhiko) |
2024 | Veemootorisport | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED F-500 KLASSIS. 1. ETAPP | 18.05.2024 | 19.05.2024 | Jedovniče (Tšehhi) |
2024 | Veemootorisport | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED F-250 KLASSIS. 1. ETAPP | 18.05.2024 | 19.05.2024 | Jedovniče (Tšehhi) |
2024 | Veemootorisport | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED F-125 KLASSIS. 1. ETAPP | 18.05.2024 | 19.05.2024 | Jedovniče (Tšehhi) |
2024 | Veemootorisport | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED FR-1000 KLASSIS | 18.05.2024 | 19.05.2024 | Jedovniče (Tšehhi) |
2024 | Kergejõustik | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED TEATEJOOKSUDES | 19.05.2024 | 19.05.2024 | Tartu |
2024 | Kergejõustik | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED TEATEJOOKSUDES | 19.05.2024 | 19.05.2024 | Tartu |
2024 | Male(Kiirmale) | EMV | 4. EESTI NOORTE KLUBIDE MEISTRIVÕISTLUSED (KUNI 14-AASTASED) | 19.05.2024 | 19.05.2024 | Kohtla-Järve |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | MM | 68. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED MXGP JA MX2 KLASSIS. PRANTSUSMAA ETAPP | 19.05.2024 | 19.05.2024 | Saint Jean d'Angely (Prantsusmaa) |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED 125 CM³ KLASSIS. PRANTSUSMAA ETAPP | 19.05.2024 | 19.05.2024 | Saint Jean d'Angely (Prantsusmaa) |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED 250 CM³ KLASSIS. PRANTSUSMAA ETAPP | 19.05.2024 | 19.05.2024 | Saint Jean d'Angely (Prantsusmaa) |
2024 | Vehklemine | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED EPEES 2023/2024. NAISED. 5. ETAPP (N epee (individuaalne)) | 19.05.2024 | 19.05.2024 | Fujairah (Araabia Ühendemiraadid) |
2024 | Vehklemine | MK | MEESKONDLIKUD MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED EPEES 2024. 5. ETAPP | 19.05.2024 | 19.05.2024 | Saint-Maur (Prantsusmaa) |
2024 | Vehklemine | MK | NAISKONDLIKUD MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED EPEES 2024. 5. ETAPP | 19.05.2024 | 19.05.2024 | Fujairah (Araabia Ühendemiraadid) |
2024 | Veeremängud(Sportkeegel) | EM | 1. EUROOPA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED | 17.05.2024 | 21.05.2024 | Brezno (Slovakkia) |
2024 | Maadlus(Kreeka-rooma maadlus) | EM | 9. EUROOPA U-23 MEISTRIVÕISTLUSED | 20.05.2024 | 22.05.2024 | Bakuu (Aserbaidžaan) |
2024 | Jalgpall | EK | 15. UEFA EUROOPA LIIGA 2023/2024 | 22.05.2024 | 22.05.2024 | Dublin (Iirimaa) |
2024 | Käsipall | EK | EK. MEHED. 4. EHF EUROPEAN LEAGUE | 26.08.2023 | 23.05.2024 | |
2024 | Judo | MM | 37. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 19.05.2024 | 23.05.2024 | Abu Dhabi (Araabia Ühendemiraadid) |
2024 | Käsipall | EK | EK. NAISED. 4. EHF EUROPEAN CUP | 07.10.2023 | 24.05.2024 | |
2024 | Jalgpall | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED. NOORMEHED U-19. ELIITLIIGA MEISTRILIIGA | 06.01.2024 | 24.05.2024 | |
2024 | Maadlus(Naistemaadlus) | EM | 9. EUROOPA U-23 MEISTRIVÕISTLUSED | 22.05.2024 | 24.05.2024 | Bakuu (Aserbaidžaan) |
2024 | Judo | MM | 20. MEESKONDLIKUD MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 24.05.2024 | 24.05.2024 | Abu Dhabi (Araabia Ühendemiraadid) |
2024 | Sumo | EM | 24. EUROOPA JÄRELKASVU (U-21) MEISTRIVÕISTLUSED | 24.05.2024 | 24.05.2024 | Loutraki (Kreeka) |
2024 | Jalgpall | EKV | EESTI KARIKAVÕISTLUSED 2023/2024. MEHED | 18.06.2023 | 25.05.2024 | |
2024 | Jalgpall | EKV | 18. EESTI KARIKAVÕISTLUSED 2024. NAISED | 25.07.2023 | 25.05.2024 | |
2024 | Jalgpall | EK | 15. UEFA WOMEN'S CHAMPIONS LEAGUE | 06.09.2023 | 25.05.2024 | Bilbao (Hispaania) |
2024 | Laskesport(Jahilaskmine) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED | 17.05.2024 | 25.05.2024 | Lonato (Itaalia) |
2024 | Petank | EMV | 34. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED ÜKSIKMÄNGUS | 25.05.2024 | 25.05.2024 | Väätsa |
2024 | Sumo | EM | EUROOPA NOORSOO (U-23) MEISTRIVÕISTLUSED | 25.05.2024 | 25.05.2024 | Loutraki (Kreeka) |
2024 | Taekwondo (WT) | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 25.05.2024 | 25.05.2024 | Pärnu |
2024 | Vehklemine | EMV | EESTI C-KLASSI LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED EPEES | 25.05.2024 | 25.05.2024 | Saku |
2024 | Käsipall | EK | EK. MEHED. 4. EHF EUROPEAN CUP | 06.09.2023 | 26.05.2024 | |
2024 | Korvpall | EK | EK. MEHED. 24. ULEB EUROLEAGUE | 05.10.2023 | 26.05.2024 | Berliin (Final Four) (Saksamaa) |
2024 | Käsipall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. D2-KLASS. TÜDRUKUD | 10.02.2024 | 26.05.2024 | Vasalemma, Tapa |
2024 | Käsipall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. C-KLASS. POEGLAPSED | 16.02.2024 | 26.05.2024 | Põlva, Viimsi |
2024 | Aerutamine | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 10.05.2024 | 26.05.2024 | |
2024 | Jäähoki | MM | 87. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 10.05.2024 | 26.05.2024 | Praha, Ostrava (Tšehhi) |
2024 | Veeremängud(Sportkeegel) | MM | 22. U-23 MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 21.05.2024 | 26.05.2024 | Brezno (Slovakkia) |
2024 | Vibusport | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. 2. ETAPP | 21.05.2024 | 26.05.2024 | Yecheon (Lõuna-Korea) |
2024 | Kujundujumine | EM | 3. EUROOPA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED | 22.05.2024 | 26.05.2024 | Ateena (Kreeka) |
2024 | Moodne viievõistlus | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 22.05.2024 | 26.05.2024 | Ankara (Türgi) |
2024 | Tõstesport | MM | 12. NOORTE MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 22.05.2024 | 26.05.2024 | Lima (Peruu) |
2024 | Võimlemine(Iluvõimlemine) | EM | 40. EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED | 22.05.2024 | 26.05.2024 | Budapest (Ungari) |
2025 | Ratsasport(Koolisõit) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED KOOLISÕIDUS 2024/2025. KESK-EUROOPA LIIGA. OLOMOUCI ETAPP | 23.05.2024 | 26.05.2024 | Olomouc (Tšehhi) |
2024 | Võrkpall(Rannavõrkpall) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. FUTURES. BATTIPAGLIA ETAPP | 23.05.2024 | 26.05.2024 | Battipaglia (Itaalia) |
2024 | Aerutamine | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. 2. ETAPP | 24.05.2024 | 26.05.2024 | Poznan (Poola) |
2024 | Jalgrattasport(Kross) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED MAASTIKUSÕIDUS. NOVE MESTO ETAPP | 24.05.2024 | 26.05.2024 | Nove Mesto na Morave (Tšehhi) |
2024 | Maadlus(Vabamaadlus) | EM | 9. EUROOPA U-23 MEISTRIVÕISTLUSED | 24.05.2024 | 26.05.2024 | Bakuu (Aserbaidžaan) |
2024 | Orienteerumine | MK | IOF-I MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. OLTENI ETAPP | 24.05.2024 | 26.05.2024 | Olten (Šveits) |
2025 | Ratsasport(Koolisõit) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED KOOLISÕIDUS 2024/2025. KESK-EUROOPA LIIGA. PÄRNU ETAPP | 24.05.2024 | 26.05.2024 | Pärnu |
2024 | Sõudmine | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. 2. ETAPP | 24.05.2024 | 26.05.2024 | Luzern (Šveits) |
2024 | Laskesport | EMV | EESTI JUUNIORIDE MEISTRIVÕISTLUSED TULIRELVADEST LASKMISES | 25.05.2024 | 26.05.2024 | Männiku |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED NAISTE KLASSIS. 4. ETAPP | 25.05.2024 | 26.05.2024 | Pärnu |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED EMX-65 JA EMX-85 KLASSIS. KIRDEDIVISJON. 2. ETAPP | 25.05.2024 | 26.05.2024 | Pärnu |
2024 | Triatlon | MM | 36. OLÜMPIADISTANTSI MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. KARIKASARI. CAGLIARI ETAPP | 25.05.2024 | 26.05.2024 | Cagliari (Itaalia) |
2024 | Võimlemine(Rühmvõimlemine) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. 2. ETAPP | 25.05.2024 | 26.05.2024 | Budapest (Ungari) |
2024 | Mootorrattasport(Supermoto) | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. SARDIINIA ETAPP | 26.05.2024 | 26.05.2024 | Tramatza (Itaalia) |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | MM | 44. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED KÜLGVANKRIGA MOOTORRATASTE KLASSIS. 1. PRANTSUSMAA ETAPP | 26.05.2024 | 26.05.2024 | Plomion (Prantsusmaa) |
2024 | Sumo | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED (EFS) | 26.05.2024 | 26.05.2024 | Loutraki (Kreeka) |
2024 | Wushu kungfu | EMV | 16. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 26.05.2024 | 26.05.2024 | Tallinn |
2024 | Jõutõstmine | MM | 8. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED KLASSIKALISES LAMADES SURUMISES | 22.05.2024 | 27.05.2024 | Austin (USA) |
2024 | Korvpall | EMV | 98. EESTI MEESTE MEISTRIVÕISTLUSED | 21.09.2023 | 28.05.2024 | |
2024 | Jalgpall | EK | 3. EUROOPA KONVERENTSILIIGA | 29.05.2024 | 29.05.2024 | Ateena (Kreeka) |
2024 | Jõutõstmine | MM | 28. NAISTE, NAISJUUNIORIDE JA NEIDUDE MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED LAMADES SURUMISES | 28.05.2024 | 01.06.2024 | Austin (USA) |
2024 | Jõutõstmine | MM | 34. MEESTE, MEESJUUNIORIDE JA NOORMEESTE MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED LAMADES SURUMISES | 28.05.2024 | 01.06.2024 | Austin (USA) |
2024 | Käsipall | EK | EK. NAISED. 31. EHF CHAMPIONS LEAGUE | 09.09.2023 | 02.06.2024 | |
2024 | Käsipall | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. D2-KLASS. POISID | 08.03.2024 | 02.06.2024 | Põlva, Viljandi |
2024 | Orienteerumine(Jalgrattaorienteerumine) | EM | 14. EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED | 28.05.2024 | 02.06.2024 | Ostroda (Poola) |
2024 | Orienteerumine(Jalgrattaorienteerumine) | EM | EUROOPA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED | 28.05.2024 | 02.06.2024 | Ostroda (Poola) |
2024 | Orienteerumine(Jalgrattaorienteerumine) | EM | EUROOPA JUUNIORIDE MEISTRIVÕISTLUSED | 28.05.2024 | 02.06.2024 | Ostroda (Poola) |
2024 | Orienteerumine(Jalgrattaorienteerumine) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSTE ETAPP | 28.05.2024 | 02.06.2024 | Ostroda (Poola) |
2024 | Jalgrattasport(BMX) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED | 29.05.2024 | 02.06.2024 | Verona (Itaalia) |
2024 | Võrkpall(Rannavõrkpall) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. FUTURES. SPIEZI ETAPP | 29.05.2024 | 02.06.2024 | Spiez (Šveits) |
2024 | Vehklemine | EK | EUROOPA KARIKAVÕISTLUSED EPEES. KUNI 23-AASTASED | 18.11.2023 | 04.06.2024 | |
2024 | Jalgpall | EM | 21. EUROOPA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. NOORMEHED U-17 | 20.05.2024 | 05.06.2024 | Dasaki Achnas, Larnaca, Limassol, Paralimni (Küpros) |
2024 | Laskesport | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED ÕHK- JA TULIRELVADEST LASKMISES | 26.01.2024 | 07.06.2024 | |
2024 | Laskesport | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED TULIRELVADEST LASKMISES | 22.05.2024 | 07.06.2024 | Osijek (Horvaatia) |
2024 | Käsipall | EK | EK. MEHED. 31. EHF CHAMPIONS LEAGUE | 13.09.2023 | 09.06.2024 | |
2024 | Sõudmine | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 12.04.2024 | 16.06.2024 | Varese, Luzern, Poznan |
2024 | Laskesport(Jahilaskmine) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 26.01.2024 | 18.06.2024 | |
2024 | Võimlemine(Iluvõimlemine) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES | 22.03.2024 | 23.06.2024 | |
2024 | Male(Kirimale) | MM | 33. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 20.11.2022 | 30.06.2024 | |
2024 | Veemootorisport | MM | KESTVUSSÕIDU MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 11.05.2024 | 30.06.2024 | |
2024 | Veemootorisport | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED F-250 KLASSIS | 18.05.2024 | 30.06.2024 | |
2024 | Veemootorisport | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED F-125 KLASSIS | 18.05.2024 | 30.06.2024 | |
2024 | Orienteerumine(Jalgrattaorienteerumine) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 29.05.2024 | 07.07.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED NAISTE KLASSIS | 30.03.2024 | 14.07.2024 | |
2025 | Jalgpall | EM | 14. NAISTE EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED. C-LIIGA | 09.04.2024 | 16.07.2024 | |
2024 | Autosport(Ringrajasõit) | MM | 10. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. VORMEL E KLASS | 13.01.2024 | 21.07.2024 | |
2024 | Vehklemine | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED EPEES 2023/2024. NAISED | 10.11.2023 | 27.07.2024 | |
2024 | Vehklemine | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED EPEES 2023/2024. MEHED | 10.11.2023 | 28.07.2024 | |
2024 | Vehklemine | MK | NAISKONDLIKUD MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED EPEES 2024 | 12.11.2023 | 30.07.2024 | |
2024 | Vehklemine | MK | MEESKONDLIKUD MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED EPEES 2024 | 12.11.2023 | 02.08.2024 | |
2024 | Kardisport | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED (KLASSID OK & OK-JUNIOR) | 22.03.2024 | 04.08.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Traiel) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED | 25.05.2024 | 11.08.2024 | |
2024 | Jalgpall | BV | KLUBIDE BALTI LIIGA. NAISED | 04.02.2024 | 15.08.2024 | |
2024 | Veemootorisport(Jetisport) | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED RAJASÕIDUS | 25.05.2024 | 17.08.2024 | Tallinn, Kasepää, Toila |
2024 | Automudelisport(Kiirusmudelid) | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 04.05.2024 | 18.08.2024 | |
2024 | Kardisport | EK | IAME EURO SERIES | 28.02.2024 | 25.08.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED 125 CM³ KLASSIS | 07.04.2024 | 25.08.2024 | |
2024 | Autosport(Rallisprint) | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED CROSSKARTIDE RALLISPRINDIS | 04.02.2024 | 31.08.2024 | |
2024 | Triatlon | EK | EUROOPA KARIKAVÕISTLUSED | 23.03.2024 | 31.08.2024 | |
2024 | Autosport(Rallikross) | EMV | 43. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 27.04.2024 | 07.09.2024 | |
2024 | Autosport(Autoralli) | MM | 24. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. RALLY3 JUNIOR KLASS | 15.02.2024 | 08.09.2024 | |
2024 | Laevamudelism(Basseinimudelid) | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED | 01.03.2024 | 08.09.2024 | Narva, Viljandi, Tallinn |
2024 | Laevamudelism(Raadiojuhitavad võidusõidumudelid) | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 01.03.2024 | 08.09.2024 | Narva, Viljandi, Tallinn |
2024 | Laevamudelism(Raadiojuhitavad koopiamudelid) | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 01.03.2024 | 08.09.2024 | Narva, Viljandi, Tallinn |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED 250 CM³ KLASSIS | 24.03.2024 | 08.09.2024 | |
2024 | Jalgrattasport(Kross) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED VÄLJALANGEMISSÕIDUS | 10.05.2024 | 08.09.2024 | |
2024 | Automudelisport(Kiirusmudelid) | EK | EUROOPA KARIKAVÕISTLUSED | 18.05.2024 | 08.09.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | EMV | EESTI LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED | 18.05.2024 | 08.09.2024 | |
2024 | Autosport(Kiirendussõit) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED | 24.05.2024 | 08.09.2024 | |
2024 | Mudellend(Raadiolend) | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED F5J KLASSIS | 01.05.2024 | 14.09.2024 | Haljava, Tabivere, Keila |
2024 | Autosport(Autokross) | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED VEOAUTOKROSSIS | 11.05.2024 | 14.09.2024 | Raassilla, Misso, Piiroja, Matsi, Smiltene (Läti) |
2024 | Kergejõustik | MK | WORLD COMBINED EVENTS TOUR | 27.01.2024 | 15.09.2024 | |
2024 | Laevamudelism(Stendimudelid) | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 01.03.2024 | 15.09.2024 | Narva, Tallinn |
2024 | Mootorrattasport(Enduro) | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 05.04.2024 | 15.09.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Enduro) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 05.04.2024 | 15.09.2024 | |
2024 | Veemootorisport | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED F-4 KLASSIS | 09.05.2024 | 15.09.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Traiel) | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 17.05.2024 | 15.09.2024 | |
2024 | Casting | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 12.04.2024 | 22.09.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED QUAD-KLASSIS | 20.04.2024 | 22.09.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | MM | 44. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED KÜLGVANKRIGA MOOTORRATASTE KLASSIS | 21.04.2024 | 22.09.2024 | |
2024 | Autosport(Ringrajasõit) | EMV | EESTI LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED RINGRAJASÕIDUS | 03.05.2024 | 22.09.2024 | |
2024 | Kardisport | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 10.05.2024 | 22.09.2024 | |
2024 | Veemootorisport | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED F-500 KLASSIS | 18.05.2024 | 22.09.2024 | |
2024 | Kabe(Vene kabe) | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED | 18.02.2024 | 29.09.2024 | Tallinn, Elva |
2024 | Mootorrattasport(Motokross) | MM | 68. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED MXGP JA MX2 KLASSIS | 10.03.2024 | 29.09.2024 | |
2024 | Triatlon | EK | EUROOPA JUUNIORIDE KARIKAVÕISTLUSED | 24.03.2024 | 29.09.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Ringrajasõit) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED NAISTE KLASSIS | 05.04.2024 | 29.09.2024 | |
2024 | Orienteerumine | MK | IOF-I MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 25.05.2024 | 29.09.2024 | |
2024 | Jalgrattasport(Kross) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED MAASTIKUSÕIDUS | 12.04.2024 | 04.10.2024 | |
2024 | Mudellend(Raketimudelid) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 01.03.2024 | 06.10.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Supermoto) | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 21.04.2024 | 06.10.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Supermoto) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED JUUNIORIDE KLASSIS | 21.04.2024 | 06.10.2024 | |
2024 | Jalgrattasport(Kross) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED MÄESTLASKUMISES | 03.05.2024 | 06.10.2024 | |
2024 | Autosport(Drift) | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 04.05.2024 | 06.10.2024 | |
2024 | Jalgpall | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED. NEIUD U-16 | 04.04.2024 | 11.10.2024 | |
2024 | Autosport(Autoralli) | EMV | 66. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED AUTORALLIS | 19.01.2024 | 12.10.2024 | |
2024 | Jalgpall | EMV | 32. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED. NAISED | 29.03.2024 | 12.10.2024 | Põlva, Saku, Tabasalu, Tallinn, Tartu, Viimsi |
2024 | Piljard(Püramiid) | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 25.05.2024 | 12.10.2024 | Tallinn |
2024 | Autosport(Autoralli) | EM | 72. EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED AUTORALLIS | 12.04.2024 | 13.10.2024 | |
2025 | Jalgpall | EM | 25. EUROOPA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED. NOORMEHED U-21. VALIKTURNIIR | 20.06.2023 | 15.10.2024 | |
2024 | Autosport(Autoralli) | EMV | EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED AUTORALLIS | 17.02.2024 | 19.10.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Kestvuskross) | EMV | EESTI MEISTRIVÕISTLUSED | 13.04.2024 | 19.10.2024 | Vilaski, Saku, Illuka, Paikuse, Kose |
2024 | Allveesport(Kiirusalad) | MK | 18. MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 23.02.2024 | 20.10.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Ringrajasõit) | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED SUPERSPORT KLASSIS | 23.02.2024 | 20.10.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Ringrajasõit) | MM | 37. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. SUPERBIKE | 23.02.2024 | 20.10.2024 | |
2024 | Triatlon | MM | 36. OLÜMPIADISTANTSI MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. KARIKASARI | 25.02.2024 | 20.10.2024 | |
2024 | Võimlemine(Rühmvõimlemine) | MK | 19. MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 16.03.2024 | 20.10.2024 | Espoo, Budapest, Tarragona, Hongkong |
2024 | Mootorrattasport(Ringrajasõit) | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED SSP300 KLASSIS | 22.03.2024 | 20.10.2024 | |
2024 | Vibusport | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 23.04.2024 | 20.10.2024 | |
2024 | Triatlon | EK | EUROOPA KARIKAVÕISTLUSED SPRINDIS | 14.04.2024 | 26.10.2024 | |
2024 | Autosport(Ringrajasõit) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED FORMULA 3 KLASSIS | 11.05.2024 | 27.10.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Enduro) | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED | 23.03.2024 | 03.11.2024 | |
2024 | Jalgpall | EMV | 104. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED. MEHED | 01.03.2024 | 09.11.2024 | Kuressaare, Narva, Paide, Pärnu, Tallinn, Tartu |
2024 | Triatlon | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 24.02.2024 | 10.11.2024 | |
2024 | Mootorrattasport(Ringrajasõit) | MM | 76. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 10.03.2024 | 17.11.2024 | |
2024 | Autosport(Autoralli) | MM | 12. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. RALLY2 | 25.01.2024 | 24.11.2024 | |
2024 | Autosport(Autoralli) | MM | 52. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. RALLY1 | 25.01.2024 | 24.11.2024 | |
2024 | Autosport(Autoralli) | MM | 11. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. RALLY3 | 25.01.2024 | 24.11.2024 | |
2024 | Judo | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 10.02.2024 | 24.11.2024 | |
2024 | Veemootorisport(Jetisport) | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 22.03.2024 | 24.11.2024 | |
2024 | Tantsusport | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED | 27.04.2024 | 30.11.2024 | |
2024 | Võrkpall(Rannavõrkpall) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 28.02.2024 | 07.12.2024 | Doha (Katar) |
2024 | Autosport(Ringrajasõit) | MM | 75. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. F1 KLASS | 02.03.2024 | 08.12.2024 | |
2024 | Tantsusport | EM | EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED | 30.03.2024 | 14.12.2024 | |
2024 | Mudellend(Vabalend) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED | 10.02.2024 | 27.12.2024 | |
2024 | Judo | MK | MAAILMA SUPERKARIKAVÕISTLUSED | 02.02.2024 | 30.12.2024 | |
2024 | Male(Kirimale) | EM | 11. EUROOPA VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED | 01.01.2020 | 31.12.2024 | |
2024 | Male(Kirimale) | MM | 22. KIRIMALEOLÜMPIA FINAALTURNIIR | 01.01.2022 | 31.12.2024 | |
2024 | Veemootorisport | MM | MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED F-1 KLASSIS | 01.03.2024 | 31.12.2024 | |
2024 | Purjetamine | EK | EUROOPA KARIKAVÕISTLUSED ILCA KLASSIDES | 07.03.2024 | 31.12.2024 | |
2025 | Korvpall | EM | 40. NAISTE EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED. VALIKTURNIIRI D-ALAGRUPP | 09.11.2023 | 09.02.2025 | |
2025 | Korvpall | EM | 42. MEESTE EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED. VALIKTURNIIR. H-ALAGRUPP | 23.02.2024 | 24.02.2025 | |
2025 | Ratsasport(Koolisõit) | MK | MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED KOOLISÕIDUS 2024/2025 | 14.05.2024 | 06.04.2025 | Basel (Šveits) |